Выберите марку авто

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності для facebook.com

Загальні умови:
1.Справжня Політика  визначає порядок обробки та захисту  компанією "Auto Japan" (далі - Компанія) інформації про фізичних осіб (далі - Користувачі), яка може бути отримана Компанією при заповненні Користувачем реєстраційної форми на інтернет-сайті www.facebook.com

 2.Метою цієї Політики є забезпечення належного захисту інформації про Користувачів, в тому числі їх персональних даних, від несанкціонованого доступу і розголошення.

 3.Відносини, пов'язані зі збором, зберіганням, розповсюдженням і захистом інформації наданої Користувачем, регулюються цією Політикою, іншими локальними документами компанії "Auto Japan" і чинним законодавством України.

 4.Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на інтернет-сайті www.facebook.com і включають в себе наступну інформацію: - прізвище, ім'я, по батькові Користувача;  - контактний телефон Користувача;  - адреса електронної пошти (e-mail);  Заповнюючи реєстраційну форму, Користувач висловлює свою повну згоду з умовами цієї Політики.

 

 Цілі збору, обробки та зберігання інформації, які надаються Користувачами

 1.Обробка персональних даних Користувача здійснюється відповідно до законодавства України.  Компанія обробляє персональні дані Користувача з метою:

  • надання Користувачеві інформації про те ,які надаються компанією послуги, спеціальні пропозиціЇ та інші новини від імені Компанії;
  • проведення маркетингових та інших досліджень.
  • Здійснення заходів з продажу товарів з гідно з діяльністю компанії.

 

 Умови обробки персональної інформації наданої Користувачем

1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється протягом терміну, необхідного для цілей, зазначених в цій Політиці, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

 2.Компанія  вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

 3.Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах та в порядку, встановленим законодавством України.

 4.Користувач при заповненні реєстраційної форми підтверджує, що:

  • вказує достовірну інформацію про себе, вся інша інформація надається Користувачем на його власний розсуд.
  • ознайомлений з цією Політикою, висловлює свою згоду з нею.

 Ознайомлення з умовами цієї Політики і проставлення галочки під посиланням на дану Політику є письмовою згодою Користувача на збір, зберігання, обробку персональних даних, що надаються Користувачем.

5. Компанія не перевіряє достовірність одержуваної (зібраної) інформації про Користувачів, за винятком випадків, коли така перевірка необхідна в цілях виконання зобов'язань перед Користувачем.

 

 Зміна Політики конфіденційності.  Чинне законодавство

 1. Компанія "Auto Japan" має право вносити зміни в справжню Політику конфіденційності.  При внесенні змін до актуальної редакції вказується дата останнього оновлення.  Нова редакція Політики вступає в силу з моменту її розміщення, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики.

 2.До цієї Політики і відносинам між Користувачем і Компанією, які виникають у зв'язку із застосуванням Політики конфіденційності, застосовується законодавство України.

 3.До звернення в суд з позовом у суперечках, що виникають із відносин між Користувачем і Компанією, обов'язковим є дотримання претензійного порядку регулювання суперечки.

 

 Разработка Max Milokhin
Авторазборка Autojapan © 2019

BOOST информация:   Оригинальная страница   Время создания этой страницы: 0.56038